DURRËS

Pavarësisht se opozita po lufton në dy fronte, duket se në fushatën në terren nuk ka përplasje. BalkanWeb siguron një foto të takimit rastësor në Durrës mes dy drejtuesve politik të PD dhe LSI për qarkun, Edi Palokës dhe Elona Gurit.

Ata janë takuar edhe më parë në qytetin bregdetar, teksa të dy kryesojnë listat e PD dhe LSI për Durrësin.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb