KUCOVE- E kemi parë gjithmonë nën kostumin e zyrtarit, ndërsa sot kryetari i Kuvendit dhe lideri i LSI-së, Ilir Meta shfaqet ndryshe.

Në një foto shihet se ai kërcen në një ceremoni festive mes të rinjve të LRI-së në Kuçove.
thumbnail_RG9C6042
Shoqëruar nga vajza dhe djemë të rinj, që mbajnë veshur bluzat e LRI-së, Meta hedh vallen duke qeshur.

Ndërkohë, kreu i qeverisë, Edi Rama i bëri thirrje sot aleatit të tij, Ilir Meta që të ripërsërisin marrëveshjen e katër viteve më parë. Tashmë e gjithë vëmendja qëndron tek fakti nëse do të firmoset koalicioni PS-LSI.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: