Ka nisur këtë të martë mbledhja e Kryesisë së Partisë Socialiste. Në këtë takim pritet të diskutohet organizimi në lidhje me zgjedhjet lokale.

Ndërkohë, siç shihet edhe nga fotot në takim kanë mbërritur edhe deputetët socialistë, ndryshe nga deputetë të tjerë që kanë zgjedhur çadrat për shkak të reshje të shiut, Pandeli Majko dhe Blendi Klosi kanë zgjedhur të ecin pa çadra.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb