Pas Afërdita Dreshajt, një tjetër bukuroshe shqiptare është fotografuar përkrah aktorit me famë botërore Leonardo Di Caprio. Në rrjetet sociale po qarkullon një foto, ku bukuroshja Aurela Hoxha duket teksa shkëmben një bisedë të ngrohtë me aktorin e Leonardo Di Caprio në festivalin e filmit në Kanë.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb