Pas uljes së kreut të PD Sali Berisha në seancën e sotme në karriget e socialistëve, një tjetër skenë është regjistruar.

Deputeti i Partisë Demokratike Agron Gjekmarkaj është fotografuar ndërsa ishte “kokë më kokë” me deputetin e Partisë Socialiste Pandeli Majko.

Nga fotot duket se dy deputetët janë të përfshirë në një diskutim.

8274837a D376 498c 8168 E2096626f34e
8274837a D376 498c 8168 E2096626f34e
8570779e Ccbe 4951 Ad86 496f5afda324
8570779e Ccbe 4951 Ad86 496f5afda324
Eaa60e82 1e44 4478 98e9 B3fe1f63c726
Eaa60e82 1e44 4478 98e9 B3fe1f63c726

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb