Kryeministri Edi Rama po dëshmon sot para Komisionit Hetimor Parlamentar për çështjen e 3 inceneratorëve.

Kreu i qeverisë ka shkuar me një staf prej shtatë ndihmësish për tu përballur me deputetët e Komisionit.

Siç raporton edhe gazetari i News24, Ergys Gjençaj, ata do të asistojnë Ramën gjatë seancës me deputetët.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb