SARAJEVE- Përveç ‘incidentit’ si ai i djeshmi mes kryeministrit serb Aleksandër Vuçiç dhe homologut të tij kosovar, Isa Mustafa, Samiti i Sarajevës ka ‘prodhuar’ dhe momente gazmore.

Një foto e publikuar nga vetë kryeministri shqiptar, Edi Rama në ‘FaceBook’ e dëshmon më së miri këtë fakt. Në foto shihet se si të gjithë të pranishmit qeshin në sallën e mbledhjes, përfshi Ramën dhe Vuçiç.
17362004_10154567410381523_7155930338761572551_n (1)
Nuk dihet nëse këto të qeshura janë shkaktuar nga ndonjë batutë e kryeministrit me homologun e tij serb.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb