Rrugët e kryeqytetit shqiptar janë pushtuar ditën e sotme nga flamujt kuq e zi në kuadër të festimeve për Ditën e Pavarësisë, ndërsa atmosfera vihet re nga zbukurimet e vendosura në rrugë deri te flamujt e vendosur nga vetë qytetarët në dritaret e banesave të tyre.

Simbolet kombëtare mbizotërojnë në veçanti në zonat kryesore të Tiranës dhe me më shumë lëvizje si Pazari i Ri, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Sheshi Skënderbej, etj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: