Të buzëqeshur teksa përshëndetin me dy gishta.

Kështu e kanë pritur vendimin e Gjykatës së Apelit deputetët e Rithemelimit sot, e cila vendosi që t’i kthejë vulën e PD-së ish-kryeministrit Sali Berisha.

Siç shihet nga pamjet e publikuara nga LSA, deputetët Flamur Noka, Gazment Bardhi, Agron Gjekmarkaj Luan Baçi dhe demokratë të tjerë, nuk e fshehin entuziazmin pas vendimit.

Për më tepër shihni fotot.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: