Ky është një nga ato momentet në të cilat ose vdes ose bëhesh legjendë i sporteve ekstreme. Një moment kur zemra gati ndal së rrahuri teksa sheh me kajak sportistin Todd Wells i cili zgjedh të lundrojë në lumin e ngrirë Kolumbia në Uashington. Castin plot adrenalinë, kur Todd kërcën mbi ujëvarën e ngrirë e ka kapur fotografi Eric Parker.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: