TIRANE- Numërusit e qendrave të votimit e kanë marrë aq seriozisht këtë proces, ku përveç fletëve të votimit, nuk shpëtojnë pa kaluar në skaner as ushqimet e tyre.

Në këtë foto shihet se përveç fletëve të votimit ka dhe pica.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: