Një automjet ka dalë nga rruga në autostradën Vlorë – Fier pranë fshatit Fitore, teksa makina ka përfunduar në kanal.

Gazetari Enrik Mehmeti raporton për BalkanWeb së si pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Ky i fundit është transportuar në spital dhe ndodhet  jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë: 

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 29.06.2022, rreth orës 18:00, në autostradën Vlorë-Fier, në afërsi të fshatit Bishan, shtetasi A. T., duke drejtuar automjetin, dyshohet se ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, ku si pasojë ka mbetur i dëmtuar lehtë dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: