LSA ka publikuar disa foto ku shihen ministra dhe deputetë teksa bëjnë ‘paradën’ e tyre të së enjtes, duke zgjedhur kryesisht ngjyrat e vjeshtës për veshjet e tyre.

Siç shihet dhe nga fotot, zyrtarët janë kujdesur deri në detaje për look-un e tyre.

Mes tyre bie në sy xhaketa blu e ndezur e Grida Dumës, apo kostumi bardh e zi i Krifcës, ndërkohë që deputetë dhe ministra kanë preferuar të rrinë te e zeza zyrtare.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb