Seanca e sotme parlamentare u dominua nga interpelanca mes deputetit të PD-së, Agron Shehaj dhe dy ministreve, Olta Xhaçka dhe Elisa Spiropali.

Në fotot e agjencisë së fotografive LSA, janë fiksuar momente që nuk i ka kapur kamera.

Agron Shehaj është fotografuar të bisedojë me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, ndërsa deputeti Bylykbashi dëgjon me vëmendje Berishën.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: