Memorie.al publikon foto të rralla që na paraqesin e na njohin me imazhet të disa prej godinave dhe klinikave të spitaleve shqiptare që nga periudha e Monarkisë së Zogut, ato regjimit komunist të Enver Hoxhës në kohën e Shqipërisë Socialiste. Nga godinat dhe klinikat e spitaleve të qyteteve të mëdha, si: Tirana, Shkodra, Durrësi, Elbasani, Korça, Gjirokastra, Vlora dhe Berati, e deri te ato të Lezhës, Mirditës, Peqinit, etj., dhe mjekët e njohur që kanë shërbyer ndër vite.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb