Jo vetëm Messi, trajneri Valverde kishte bërë një rotacion të plotë në sfidën e fundit në Champions, duke hedhur në fushë praktikisht të gjithë ekipin e dytë. Për Interin kjo ishte një mundësi unike, një asisit nga Barcelona, mjaftonte të fitonte përballë ekipin blaugrna për të siguruar një biletë për në fazën tjetër të Champions League.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Inter jo vetëm që nuk e bëri diçka të tillë por pësoi një humbje të rëndë e cila i sposton në Europa League. Humbja në këto kushte, përballë vogëlusheve të Barçës nuk është pritur mirë nga tifozët ziklatër ndërsa rrjetet sociale kanë nisur një fushatë tallje ku në qendër të memeve është padiskutim Antonio Konte.
(BalkanWeb)Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb