LSA ka publikuar sot foto nga Spitali Infektiv, ndërsa sqaron se bëhet fjalë për familjarë të pacientëve me Covid 19, të cilët nuk janë informuar prej 36 orësh për gjendjen e të afërmve të tyre.

Në fotot e LSA-së duket mjeku i njohur Pëllumb Pipero teksa flet me ta.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb