TIRANA

BalkanWeb siguron foto të Spartak Beqarajt, 45- vjeçari që u plagosur me pistoletë në këmbë nga fqinji i tij 21- vjeçar.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Konflikti filloi afër një lokali në Astir, teksa përfundoi me plagosjen e Beqarajt që është jashtë rrezikut për jetën në spital, por ka marrë demtime në gishtat e këmbës, aty ku dhe u qëllua.

Ndërkohë 21-vjeçari, autor i ngjarjes, u largua menjëherë dhe është identifikua nga Policia që po vijon punën për kapjen e tij.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb