Ndonëse opozita ka njoftuar se do të protestojë sot në Bulevardin Dëshmorët e Kombit, forca të shumta policie kanë rrethuar sheshin.

Siç shihet dhe nga pamjet e publikuara nga LSA, bulevardi është rrethuar me kangjella prej hekuri, ndërsa ruhet nga shumë efektivë policie.

Kujtojmë se ky shtet është bllokuar në kuadër të masave të sigurisë për samitin e BE që do të mbahet sot në Tiranë.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: