Këngëtarja Xhesika Polo e cila ka marrë pjesë edhe në festivalin e këngës në Radiotelevizionin Shqiptar ka kryer sot një operacion. Sipas mjekes së saj, Xhesika e ka patur kompleks dhjamin në gushë. Por, që nga sot, nuk do ta ketë më, shkruan Gsh.al.

Xhesika 2

Xhesika 3

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: