Momente pikante të kapura nga fotografët pak para nisjes së seancës plenare të Kuvendit. LSA ka publikuar disa foto ku shihen ministra dhe deputetë teksa bëjnë ‘paradën’ e tyre të së enjtes, ndërsa janë kujdesur deri në detaje për look-un e tyre.

Një prej momenteve pikante është ai ku shihet ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja dhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhe duke qeshur. Ndërkohë, një tjetër moment është dhe gjesti xhentil i ministrit Bledi Çuçi me kolegen e tij, ministren Mirela Kumbaro.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Po ashtu në sy bie edhe look-u i deputeteve të tjera, si Andia Ulliri. Për më tepër shihni fotot.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: