SHBA- Fotografi nga Sietwll, Cheryl Jones është marrë me foto të shtatzënisë për një dekadë, por këto definitivisht nuk janë foto tipike të shtatzënave.

Fotografitë e kompanisë së tij, paraqesin një anë tjetër të shtatzënisë, anën sensuale të një femre. Ato janë shtatzëna dhe njëkohësisht paraqitja e tyre është shumë seksipile, intime dhe romantike, shkruan sajti ‘Beba Ime’.

(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: