Aktoret e njohura shqiptare, Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri, po shijojnë pushimet së bashku, në këto ditë të nxehta fundqershori.

Ato kanë zgjedhur Egjiptin si destinacion të tyre për pushime, ndërsa kanë ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale, disa nga momentet e këndshme që kanë shijuar së bashku atje.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Arjola ka publikoi një video në InstaStory, ku shfaqej duke kërcyer para pasqyrës në bikini, nën ritmet e këngës “Girl on fire” të Alicia Keys.

Më pas, i është bashkuar aktorja dhe deputetja Matoshi, e cila gjithashtu me krenari tregon linjat trupore para pasqyrës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb