Andia Ulliri është ndër deputetet më të reja të Kuvendit. 23-vjeçarja ka marrë mandatin e saj të parë dhe duket tejet korrekte, teksa nuk mungon në thuajse asnjë seancë të ditës së enjte. Ndonëse vetëm 23 vjeçe, këtë herë na ka rënë në sy një detaj i deputetes, që duhet thënë ka vlerën e majme, mbi të gjitha për një vajzë të moshës së saj. Andia është paraqitur në seancën e ditës së enjte me një palë këpucë “Guçi” që kushtojnë më shumë se 880 euro.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Natyrisht që këpucët, që kapin vlerën thuajse të rrogës së saj, janë ndër më të lakmuarat edhe nga blogeret, ndaj duket e çuditshme kur i shohim në këmbët e një deputeteje të re në moshë, por edhe në karrierë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb