Megi Pojani vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale, aty ku shfaqet gjithnjë provokuese.

Së fundmi bukuroshja ka menduar të nxisë fantazinë e fansave me një tjetër publikim, teksa shfaqet me një këmishë të hapur duke nxjerrë në pah gjoksin.

Por Megi nuk e ka lënë me kaq, teksa i ka hedhur edhe më shumë “benzinë zjarrit” duke e shoqëruar postimin me shkrimin “Mendoj se gjoksi im meriton minimalisht një certifikatë vlerësimi”.

Kujtojmë se prej disa muajsh, Megi Pojani është përfolur për një romancë me futbollistin e kombëtares, Endri Çekiçi./Panorama Plus

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb