KPK ka konfirmuar në detyrë sot dy gjyqtare dhe një prokuror, të cilët kanë kaluar me sukses vettingun.

Mësohet se është konfirmuar në detyrë gjyqtarja Majlinda Dogga, prokurori Robert Kote si dhe gjyqtarja Olkeda Lice.

Siç shihet nga disa pamje të publikuara nga LSA, gjyqtaret dhe prokurori e kanë mirëpritur vendimin, mes buzëqeshjeve dhe përqafimeve.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb