Emily Ratajkowski e lë veten të pushtohet nga magjia e Firences. Modelja ndodhet në kryeqytetin toskan për angazhimet e punës, por shfrytëzoi rastin për të eksploruar qytetin me bashkëshortin e saj Sebastian Bear-McClard dhe djalin Sly. Modelja ka zbavitur ndjekësit e saj duke postuar kartolina sociale dhe duke e lënë veten të portretizohej mes statujave të bukura. Me pantallona të shkurtra dhe sytjena, bukuroshja ka bërë gjithashtu selfie me fansat e shumtë që iu afruan.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
P

Më 7 qershor, Emily mbushi 32 vjeç dhe festoi me bikini në Tulum, Meksikë. Prej andje ajo u nis për në Itali. Në Firence ajo alternoi momentet e punës me momentet e zbavitjes, duke u kujdesur gjithmonë për fëmijën e lindur rreth një vit më parë. “Italia është një nga vendet e mia të preferuara në botë”, zbuloi ajo.

(Tgcom24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb