Pas përfundimit të protestës së thirrur nga opozita ditën e sotme ka nisur edhe pastrimi i Bulevardit para Kryeministrisë, ku ndër mbetjet e ngelura janë dy manekinët me fotot e Ramës dhe ish-agjentit të FBI-së Charles McGonigal të cilët ishin veshur me rrobat e burgut nga protestuesit e opozitës.

Këto manekinë janë mbledhur nga shërbimi pastrues i Bashkisë pas largimit të kreut të Partisë Demokratike Sali Berisha dhe gjithë mbështetësve të tij nga Kryeministria.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb