Teksa kryefjalë e diskutimeve në Kuvend padyshim ishte debati mes ish-kryeministrit Sali Berisha dhe ministres Elisa Spiropali, momente pikante vijnë nga brenda mbledhjes.

LSA ka publikuar disa fotot ku shihet Spiropali teksa diskuton dhe konsultohet me kolegët e tij ministra. Në pamjet shihet teksa Spiropali flet me Niko Peleshin, ministren Manastirliu si dhe Manjën.

Për më tepër shihni pamjet.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: