Një makinë është djegur sot ne Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur para pak minutash pas kalasë së qytetit ne rrugën qe të çon drejt lagjes Manalat.

Autovetura qe i përket një banori te kësaj lagjeje, ka marre flake ne rrethana ende misterioze.

  • foto galeri
  • foto galeri

Ndërkaq forcat zjarrfikëse dhe ato policore kane shkuar ne vendngjarje për te bere te mundur shuarjen e flakeve.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: