Një shqiptar ka mbetur i plagosur pas një aksidenti të rëndë.

Ngjarja ndodhi në Viale Veneto në Riçione të Italisë.
Shqiptari, identiteti i të cilit nuk dihet, udhëtonte me një kamionçinë, e cila humbi drejtimin dhe doli nga rruga dhe për pasojë u përplas me një pemë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Nga përplasja mjeti u shkatërrua thuajse plotësisht. Shoferi tashmë ndodhet në spitalin Bufalini në Cesena, ku u transportua me një helikopter.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb