Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë sot në seancën plenare, në Kuvend.

Në momenti kur kreu i qeverisë është ulur në vendin e tij krah ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, ai është përballur me një surprizë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në tavolinën e tij ndodheshin një palë syze me ngjyrë jeshile, të cilat ua tregon deputetëve të pranishëm në sallë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb