Trëndafila të kuq në çdo ulëse të Kuvendit.

E gjithë kjo skenë që ka transformuar sallën e Kuvendit është në kuadër të Javës çame. Siç shihet dhe nga disa pamje, LSA sjell disa momente më pikante nga salla e Kuvendit.

Mes këtyre momenteve pikante është dhe biseda mes ministrave të kabinetit Rama, Spiropali, zv.kryeministri Ahmetaj apo dhe ministrja Ibrahimaj.

Për më tepër shihni fotot.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: