Modelja e famshme italiane, Antonela Fiordelisi e cila u bë e famshme në median italiane për shkak të flirteve në të kaluarën me ish-sulmuesin e Juventusit Gonzalo Higuan si dhe me mesfushorin e Romës, Nikolo Zaniolo është rikthyer në qendër të vëmendjes me postimet e fundit.

Bukuroshja italiane ka ekspozuar format bombastike në “Instagram” ku nuk kanë munguar komentet e shumta nga fansat e saj besnik.

Antonela është shprehur se vazhdon të mbetet një ndjekëse e rregullit e Serisë A, ku ka treguar vazhdimisht mbështetjen e saj ndaj Napolit dhe Salernitanës./Panorama Plus

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb