TIRANË

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Unazën e Madhe pranë Kopshtit Botanik. Një automjet ka rrëshkitur si pasojë e lagështirës në rrugë dhe është përmbysur.

Nuk dihet nëse ka persona të plagosur. Trafiku është bllokuar për disa minuta, teksa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka kryer veprimet hetimore.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Siç shihet në pamjet e siguruara nga LSA automjeti ka pësuar dëmtime të shumta dhe ndodhet në korsinë anësore të rrugës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb