Tifozët e Fejnordit të cilët kanë ardhur në Tiranë janw mbledhur menjëherë në “fanzone”-n e tyre. Nga pamjet e siguruara, shikohen tifozët e ardhur nga Holanda të grumbulluar në rrugën “Murat Toptani”, në pedonalen e Tiranës.

Gjithashtu ka dhe tifozë të tjerë të cilët kanë zgjedhur që të vizitojnë qytetin, të cilëve nuk u mungojnë as këngët. Po ashtu, në qendrën e qytetit, ka shumë të tjerë që bënë foto pranë trofeut të Koference Ligw, që ditën e nesërme do t’i jepet njërës prej dy ekipeve.

1

2
2

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb