Librazhdi është një ndër vendet më të ftohta në dimër e sidomos këtë janar ai është zbardhur tërësisht nga dëbora.

Përtej dramatikes dhe vështirësive sociale që ka krijuar bora, ngrica dhe i ftohti, gazetari Fatmir Popja sjell për BalkanWeb pamjet nga Parku Kombëtar Shebenik-Jabllanicë, ku gjithçka duket se është nën pushtetin e bardhësisë së dëborës.

Fotot janë realizuar nga Albert Kaleci, Drejtuesi i Njësisë Administrative Steblevë, në Bashkinë Librazhd. Për më tepër shihni pamjet.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: