Radhë të gjata e trafik i rënduar nga Rinasi në drejtim të kryeqytetit. Kjo është situata që raportojnë qytetarë të shumtë në këto momente.

Ndërsa të gjithë pyesin ç’po ndodh, mësohet se përgjatë autostradës Tiranë – Durrës, ka nisur zëvendësimi i palmave me pisha të buta ashtu siç ishte parashikuar pas miratimit të projekt vendimit nga Këshilli i Bashkisë së Tiranës.
trafik-ne-tirane--1
Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi në nëntor të vitit 2017 projektvendimin për zëvendësimin e palmave me pisha të buta përgjatë autostradës Tiranë-Durrës.
(m.a/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: