Roma dhe Feyenoord, dy ekipet finaliste të Conference League, kanë menduar të sjellin për tifozët e tyre, pamje nga dhomat e zhveshjes të stadiumit “Air Albania”.

“Shpresoj t’iu pëlqejë”, shkruan klubi i Feyenoord.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Feyenoord Rotterdam (@feyenoord)

Të njëjtën gjë bëri dhe klubi i Romës, duke postuar imazhe nga brenda stadiumit, aty ku do të qëndrojnë përpara se të zbresin në fushë:

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“Dhoma jonë e zhveshjes në Tiranë”, shkruan klubi verdhekuq në postimin e tyre në “Facebook”.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb