SHBA

Melania Trump po dekoron për Krishtlindje Shtëpinë e Bardhë për herë të fundit. Elegante dhe e buzëqeshur, Melania vijoi kështu traditën amerikane, ku bredhi dorëzohet nga një karrocë me kuaj dhe pritet personalisht nga Zonja e Parë.

Për të pritur për herë të fundit bredhin 18.5 metra të lartë, Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara kishte zgjedhur një veshje të veçantë.

Melania u fotografua, e veshur me një pallto Balenciaga, me doreza e çizme të zeza. Në një moment ajo përshëndeti fotografët dhe uroi “Gëzuar Krishtlindjen”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: