Në pritje për të mësuar se ku do të vazhdojë karrierën, Elseid Hysaj ka hedhur një tjetër hap të rëndësishëm në jetën e tij private. Mbrojtësi i kombëtares së Shqipërisë i dha fund beqarisë me një ceremoni martesore spektakolare të zhvilluar në Shkodër.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Pas celebrimit në kalanë e Rozafës, festimet vijuan me darëkn zyrtare ku ishin të ftuar më shumë se 400 persona. Nuk mungonin futbollistët e tjerë të kombëtares së Shqipërisë, por ata të Napolit, ku luan edhe Hysaj.

Sulejmani, dasma Hysaj on Vidnews.

Dasma e Hysajt on Vidnews.

Pavarësisht larg vëmendjes mediatike, kanë qenë pikërisht të ftuarit, që me anë të postimeve në rrjetet sociale zbuluan disa detaje nga dasma përrallore e Elseid Hysaj.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: