”Covid-19 nuk bën diskriminime’’.

Kështu shkruan Madonna pranë një video ku shfaqet nudo në vaskë e mbuluar nga petale trëndafilash. Këngëtarja, 61 vjeçare ka zgjedhur një mënyrë të pazakontë për të folur për virusin:

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

’Nuk ka rëndësi sa i pasur je, sa i famshem apo inteligjint, s’ka fare rëndësi ku jeton, sa vjeç je dhe cilat janë historitë e mrekullueshme për të cilat mund ta flasësh…’ thotë ylli i pop-it:’Ai është niveluesi më i madh’, duke ju referuar koronavirusit, që deri tani ka shkaktuar viktima në të gjithë botën.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb