Kanë mbërritur materialet zgjedhore në Sarandë dhe në Delvinë. Gazetarja Shpresa Dine raporton për ‘BalkanWeb’ se bëhet fjalë për materialet zgjedhore për KZAZ 90 në Sarandë dhe KZAZ 89 në Delvinë.

Mësohet se baza materiale u shoqëruara nga forca speciale të policisë, për të garantuar sigurinë e tyre.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Kujtojmë se kreu i KQZ, Ilirjan Celibashi deklaroi se sot do të shpërndaheshin materialet zgjedhore për 8 qarqe, ndërsa pjesa tjetër do të përfundojë totalisht nesër.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb