Skuadra e Romës mbërriti në Tiranë dhe mbështetësit shqiptarë të skuadrës verdhekuqe kanë bërë gati një mesazh për teknikun portugez, Jose Murinho.

Në sheshin “Nënë Tereza”, në një banderolë gjigante shkruhet: “Mirësevjen në Romën e vogël, mister Mourinho”, teksa portugezi shihet në një motor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erion Veliaj (@erionveliaj)

Autobusi i skuadrës së kryeqytetit italian do të kalojë në këtë zonë për t’u akomoduar në hotel, teksa pritet me padurim reagimi i Mourinhos teksa ta shohë këtë mesazh.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb