Një makinë është përfshirë nga flakët në Qafë-Thanë. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më herët.

Siç shihet edhe nga pamjet e publikuara nga LSA, mjeti, i cili është totalisht në flakë ndodhet në anë të rrugës, ndërkohë që mjetet e tjera vijojnë të qarkullojnë.

Deri më tani nuk dihen shkaqet e ngjarjes në fjalë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb