SHBA

Shtëpia e Bardhë është shndërruar me rastin e Halloween. Melania dhe Donald Trump mirëpritën fëmijë të shumtë për ta vizituar shtëpinë e për të shkrepur disa foto.

Foto që mori vëmendjen e të gjithëve ishte ajo e dy fëmijëve, që duken të veshur si Presidenti Trump dhe bashkëshortja e tij.

Melania kishte zgjedhur të vishte një fustan portokalli, duke iu përshtatur ngjyrave të Halloween dhe kungujve të famshëm.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb