Një sipërfaqe e pyllëzuar është përfshirë nga flakët në Radhimë.

Siç shihet edhe nga pamjet e siguruara nga LSA, flakët kanë djegur një sipërfaqe të madhe, ndërsa zona është ‘pushtuar’ nga tymi.

Deri më tani nuk dihen detaje nga aksioni për shuarjen e flakëve si dhe shkaqet e zjarrit. Aktualisht zjarrfikësja por dhe banorë të zonës ndodhen në vendin e ngjarjes, ndërsa po punojnë për lokalizimin e flakëve.

Për më tepër shihni fotot dhe videon.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: