Për Francesco Totti dhe Ilary Blasi vera është sinonim i relaksit dhe i pushimeve me familjen në det. Këtë verë për tu larguar nga e përditshmja ata kanë zgjedhur Poltu Quatu, në Sardenjë. Paparacët e të përjavshmes ‘Chi’ i kanë fotografuar së bashku në një jaht së bashku me fëmijët Christian dhe Chanel dhe me disa miqtë e tyre. Shoëgirli shfaqet e mrekullueshme me bikini dhe ish futbollisti tregon format perfekte. Francesco zhytet në det së bashku me djalin e madh, ndërsa Ilary merr rreze dielli. Fiziku i saj është kapur nga paparacët që nuk humbin asnjë pozë të bukuroshes.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Blasi pavarësisht se ndodhet me pushime nuk resht së joshuri ndjekësit e saj në Instagram, duke ngacmuar fantazinë e tyre me foto intriguese me bikini, ku tregon format perfekte dhe të pasmet e tonifikuara. Zemrat dhe komentet e ndjekësve vërshojnë papushim.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb