Ish-banorja e Big brother Franceska Jace ka ditur gjithnjë si ta tërheqë vëmendjen e publikut.
Këtë herë Jace ka ndarë një tjetër foto shumë provokuese në rrjete sociale.

  • foto galeri
  • foto galeri

E veshur me një kostum trasparent që i zbulon të gjitha hiret, Françeska i ka vënë “flakën” Instagramit dhe jugut të Shqipërise, atje ku po kalon edhe këto ditë të nxehta vere.

View this post on Instagram

Feelling Hot Hot Hot …

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb