Modelja Françeska Jaçe është gjithmonë në qendër të vëmendjes, për shkak të aktivitetit të saj në rrjete sociale.

Jaçe e shfrytëzon platformën si një urë komunikimi vizual me ndjekësit e saj, duke postuar aty shumë foto e video.

Së fundmi modelja ka ndarë me ndjekësit një video ku shfaqet teksa bën xhiro mbi një motor safari.

Ajo është filmuar teksa i jepte motorit e veshur me një palë rroba banje të bardha, të cilat i ekspozonin format bombastike. Si gjithmonë, Jaçe duket shumë seksi dhe provokuese, duke mos i lënë vend imagjinatës së ndjekësve.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e videot e mëposhtme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb